Nové stránky FK Rumburk: http://fkrumburk.wgz.cz
Dnes je 25. května 2018
Žhavé odkazy
Anketa
Pomůže "A" družstvu příchod nového trenéra?
Dosud jste nehlasoval/a.
Celkem 862 hlasů
Počítadlo
Počet návštěv od 16.12.2004:
Shlédnutí od 23.2.2003:
  • Počet shlédnutí: 671095
Shlédnutí za tento měsíc:
  • Počet shlédnutí: 1111
Vyhledat
Hledat výraz pomocí Jyxo.cz
Vaše nastavení
Schéma: standardní
Logo: PNG
Standardně zabalit:
  • Navigační menu: ne
  • Žhavé odkazy: ne
  • Anketu: ne
  • Počítadlo: ne
  • Vyhledávání: ne
    (do nového okna: ne)
  • Nastavení: ne

Referát k utkání 1. kola KP mužů

TJ Proboštov - FK RUMBURK  5:2 (3:1)

Jak šly minuty:
14. min 1:0
17. min 2:0 z PK
22. min 2:1 Eliáš
41. min 3:1
55. min 4:1
68. min 4:2 Bobelák
71. min 5:2 z PK

Hodnocení utkání

K úvodnímu utkání nového ročníku fotbalového přeboru Ústeckého kraje zajížděl rumburský tým v sobotu do Proboštova nekompletní a s velmi úzkým kádrem.

Z minulé sestavy, která hrála ještě na jaře, zbyli pouze čtyři hráči a na výkonu mužstva to bylo velmi znát. Začátek utkání nenapovídal nic o tom, že diváci uvidí sedm branek. Oba soupeři nastoupili velmi opatrně na promoklý trávník domácího Proboštova. Hra se odehrávala ve středu pole. První chybu v obraně udělali hosté ve 14. minutě, kdy obránce podklouzl a nestihl zasáhnout míč. Ten se dostal k volnému domácímu útočníkovi Bačkovskému, který již věděl, co s ním - 1:0. O tři minuty později sice Adamec nejdříve zasáhl míč a potom nohu hráče domácích, rozhodčí to ale viděl jinak a nařídil penaltu, kterou proměnil Záveský - 2:0. V této chvíli to s hosty nevypadalo dobře, ale i domácí udělali ve 22. minutě chybu a Eliáš po přesné přihrávce od Michla snížil - 2:1. Po této brance se hra vyrovnala, ale šance se nerodily. Ve 41. minutě opět rumburská obrana vyrobila chybu a nedůsledným bráněním umožnila domácím zvýšit přesnou střelou z dvaceti metrů opět Bačkovským - 3:1.

Do druhé půle hosté přeskupili obranu, ale ani to nevedlo k nápravě. Nepřesnou rozehrávkou navíc nabídli Proboštovským další šanci ke vstřelení branky a útočník Sirovátka si s ní věděl rady - 4:1. Hostům svitla trocha naděje ještě v 68. minutě, kdy po jejich nejhezčí kombinační akci vsítil branku Bobelák - 4:2. Jenže o tři minuty později fauloval ve vápně Adamec a Záveský proměnil i druhou penaltu - 5:2. Poté se domácí spokojili s výsledkem a zdecimovaní hosté již nedokázali pozornou domácí obranu ničím překvapit. Domácí předvedli sympatický výkon a vítězství si zasloužili. Hosté dělali zbytečné chyby v obraně a hlavně byla znát jejich nesehranost.

Převzato z Děčínskeho deníku ze dne 9.8.2005.
TJ Proboštov - FK RUMBURK  5:2 (3:1)
Branky FKR: Eliáš, Bobelák
Datum utkání: 6.8.2005
sestava: Kebort - Šiner, Hostaš, Adamec, Kern - Pilko (55. Škyta), Dragoun, Drobeček, Bobelák - Michl (80. Rašín), Eliáš (90. Moravec). Mužstvo vedli asistenti trenéra J. Červinka a B. Kubín.
Zkontroluj syntaxi zdrojového kódu!XHTML 1.0 Strict Správce stránek:
Čeněk Kubík, wDesign.cz - webdesign | ke kontaktu můžete využít tohoto formuláře