• Nastavení: ne

Referát k utkání 4. kola KP mužů

FK RUMBURK - Jiskra Velké Březno  2:2 (1:0)

Jak šly minuty:
4.min. Přibyl po sam.úniku střílí z 16m vedle
16.min. Dragoun sám ze 14m míří slabě vedle branky
18.min. ŽK hostí za podražení Škyty
20.min. Podolského hlavičku, po rohovém kopu Škyty, chytá brankář
26.min. hlavička Dragouna, po centru Bobeláka, končí nad brankou
28.min. Eliáš v dobré pozici za obranou střílí z15m do brankáře
30.min. 1:0 DRAGOUN P. po chybě obrany hostí sám
33.min. střela Eliáše těsně nad branku
36.min. střela Škyty končí v náručí brankáře
40.min. šanci hostí, po chybě Šinera, zachránil skluzem Podolský
43.min. ŽK Adamec za podražení
44.min. ŽK hostí za skluz šlapákem
46.min. střela hostí končí nad brankou
48.min. střela hostí ze 12m, po chybě Adamce, končí nad brankou
50.min. 2:0 PŘIBYL Z. po úniku a střelou z úhlu pod břevno
57.min. Dragoun sám z úhlu na branku nastřeluje technicky pouze břevno
59.min. střela hostí z protiútoku končí na tyči naší branky
64.min. střelu Bobeláka na 2x likviduje brankář
75.min. 2:1 hosté po centrovaném míči a chybě Šinera
79.min. ŽK hostí za držení rukou a ČK - po 2.ŽK
82.min. ŽK hostí za podražení Bobeláka
83.min. 2:2 hosté z rychlého protiútoku a chybě Kubíka
84.min. ŽK hostí za úmyslnou ruku
86.min. bomba Šinera z 20m končí těsně vedle

Hodnocení trenéra FKR Jiřího Drobečka

V sobotu 27.8.2005 sehrálo družstvo dospělých mistrovské utkání IV.kola KP na domácím hřišti s nováčkem soutěže Jiskrou Velké Březno.

Naše mužstvo, po dobrém výkonu v minulém týdnu v Děčíně, působilo tentokráte nevýrazným dojmem, chyběl pohyb, lepší kombinační hra a více jistoty v obranné činnosti.

Hosté bránili a snažili se dlouhými nákopy o rychlý protiútok. Naše mužstvo se i přesto dostalo do 5-ti dobrých střeleckých příležitostí, ale branku dalo až hrubé chybě obrany hostí, kterou potrestal DRAGOUN P. 1:0. Nadále byla hra oboustranně nepřesná, oba celky se dostali do dvou střeleckých možností, které nevyužili, a tak se odcházelo do kabin za příznivého stavu pro náš celek.

II.poločas začali aktivněji hosté, kdy se dostali do dvou šancí, ale zakončení bylo nepřesné. Pak přišlo ke slovu naše mužstvo a po akci PŘIBYLA Z. zvýšilo na 2:0. Naše mužstvo získalo převahu a zatlačilo soupeře na vlastní polovinu, ale vstřelit další branku se nepodařilo. Hostům se po trestném kopu a chybě v obranné činnosti podařilo vrátit do utkání a po následné další chybě obrany vyrovnali, což ani zoufalá snaha našeho mužstva v konci utkání nepřinesla změnu skóre.

Před 150 diváky řídil rozhodčí Dvorský z Litoměřic, který ukázal ŽK v poměru 1:6 a ČK 0:1.

Branky FKR: Dragoun P., Přibyl Z.
Datum utkání: 27.8.2005
sestava: Antoš M. - Šiner J., Kubík Č., Podolský K., Adamec D. /70.min. Hostaš J./ - Škyta J. /65.min. Kern M./, Přibyl Z., Drobeček J., Bobelák T. - Dragoun P. /73.min. Rašín L./, Eliáš M.