• Nastavení: ne

Referát k utkání 5. kola KP mužů

TJ Střekov - FK RUMBURK  3:0 (1:0)

Jak šly minuty:
10.min. Dragoun, po chybném odkopu brankáře, z 20m těsně vedle opuštěné branky
17.min. střelu domácích z úhlu likviduje Chodura
23.min. rychlý protiútok domácích řeší vyběhnutím a pádem pod nohy Chodura
29.min. ŽK Adamec - podražení
30.min. křížná střela Eliáše končí těsně vedle
36.min. střela Dragouna z 10m sražena na roh
po odraženém rohovém kopu míří Kubík z otočky těsně vedle
39.min. ŽK Dragoun - nesportovní chování
41.min. 1:0 domácí, po chybě obrany, z 10m střelou pod brankařem
45.min. závar v šestnáctce, po chybě Adamce, řeší odkopem Škyta
46.min. ŽK domácí - podražení
53.min. Eliáš sám na branku, po přihrávce Škyty, nastřeluje pouze brankáře
58.min. domácí po přetaženém rohovém kopu, po chybě Bobeláka, těsně vedle
60.min. Dragoun sám na branku, po individuální akci, střelu zblokoval skluzem obránce
64.min. 2:0 domácí, po chybě Hostaše a hezké kombinační akci střelou z 12m pod břevno
68.min. technickou střelu z TK kryje Chodura
74.min. 3:0 domácí z blízka po chybě Kerna a nedůslednosti Šinera
78.min. ŽK domácí - kritika rozhodčího
83.min. střelu domácích z úhlu kryje Chodura
86.min. únik Bobeláka, přihrávka na malé vápno nenašla adresáta
87.min. Chodura vyběhnutím a pádem pod nohy zachraňuje rychlý protiútok domácích
88.min. ŽK domácí - nesportovní chování
89.min. střela Přibyla z 16m sražena na roh
90.min. tyč Bobeláka, po přetaženém centru Hostaše
92.min. ŽK Eliáš - držení

Hodnocení trenéra FKR Jiřího Drobečka

V sobotu, 3.9.2005, sehrálo naše družstvo dospělých mistrovské utkání V.kola KP v Ústí nad Labem - Střekově.

Začátek utkání patřil domácímu celku, který dobře kombinoval a pohyboval se, ale v koncovce se nedokázal prosadit. A tak první ohrožení branky zahrozilo z kopačky Dragouna, který po chybném odkopu brankáře jen těsně minul branku. Hra se pomalu vyrovnávala a akce se střídaly na obou stranách bez brankového efektu. Když se zdálo, že obě mužstva půjdou do kabin za nerozhodného stavu, využili domácí chyby Adamce a nedůslednosti v obranné činnosti našeho celku ke vstřelení vedoucí branky 1:0.

Začátek II.poločasu patřil našemu mužstvu, kdy jsme v průběhu 7-mi minut šli 2x sami na branku, ale vstřelit gól se nám nepodařilo, naopak po chybě Hostaše a hezké kombinační akci domácí zvýšili na 2:0. Domácí hráli v této fázi hry agresivně a nedovoleně používali rukou, což rozhodčí velkoryse přehlížel. To popouzelo naše hráče k diskusím a ztrátě soustředění na vlastní hru. Domácí toho využili k pojištění výsledku, po chybě Kerna a nedůsledné hře Šinera upravili na konečných 3:0. Naše mužstvo se ještě v konci pokoušelo o zkorigování výsledku, ale nastřelilo pouze tyč.

Před 100 diváky řídil nepřesně rozhodčí Vondráček z Chomutova, který ukázal ŽK v poměru 3 - 3.