• Nastavení: ne

Referát k utkání 6. kola KP mužů

FK RUMBURK - SK STAP-TRATEC Vilémov  1:1 (1:1)

Jak šly minuty:
2.min. 0:1 hosté hlavou po TK a chybě Adamce
4.min. hlavička Přibyla končí vedle
10.min. rychlý protiútok zakončuje střelou těsně vedle Přibyl
13.min. ŽK Dragoun - nebezpečná hra
16.min. střela Dragouna ze 16m těsně nad branku
17.min. ŽK Přibyl - kritika rozhodčího
23.min. TK Eliáše končí na zdi bránících hráčů
25.min. 1:1 BOBELÁK po individuální akci Dragouna a přesné přihrávce
28.min. střeli Eliáše na 2x likviduje brankář
29.min. technická střela Přibyla končí v rukou brankáře
33.min. TK hostí končí na zdi našich hráčů
34.min. akci Dragoun - Hostaš vyráží brankář hostí nohou na roh
hlavička Adamce po rohovém kopu končí na boční síti
43.min. střela Adamce z 20m končí vedle branky
44.min. podražení Eliáše v pokutovém území rozhodčí přehlíží
45.+1.min. TK Bobeláka vyráží hostující hráč ve zdi rukou, rozhodčí mlčí
48.min. hlavička Podolského po TK končí na boční síti
51.min. rychlý protiútok hostí řeší Chodura na 2x pádem pod nohy
68.min. šance hostí po chybě Kubíka, Chodura bravurně vyráží střelu z 10m na roh
81.min. technickou střelu Drobečka z TK do šibenice vyráží brankář na roh
82.min. únik a centr Šinera řeší brankář hostí

Hodnocení trenéra FKR Jiřího Drobečka

V sobotu 10.9.05 sehrálo družstvo dospělých mistrovské utkání VI.kola KP s celkem Vilémova, který si zatím vede v soutěži velmi dobře, když v tabulce obsazuje 5.místo.

Utkání nezačalo pro naše mužstvo šťastně, když hned z prvního centru a chybě v obraně se hostující mužstvo ujali vedení 0:1. Naše mužstvo sice udržovalo iniciativu a herně soupeře přehrávalo, ale v koncovce se nedokázalo prosadit. Až ve 25.min., po přihrávce Dragouna, vyrovnal BOBELÁK na 1:1. Další slibné příležitosti jsme nedokázali dotáhnout do gólového efektu. V závěru poločasu byl podražen v pokutovém území Eliáš a následně trestný kop vyrazil hostující hráč ve zdi, v pokutovém území rukou, ale rozhodčí ani v jednom případě pokutový kop neodpískal. Hosté se prakticky do gólové příležitosti nedostal.

Ve II. poločase se zablýskalo před oběma brankami, ale ani jedno z mužstev již branku nevstřelilo. Naše mužstvo podalo tentokráte bojovný výkon, ale stále se nedaří střílet branky a naopak po chybách v obranné fázi nás soupeři dokáží potrestat.

Před 320 diváky řídil nepřesně rozhodčí Richter st., který ukázal ŽK v poměru 3 - 3.

Branky FKR: Bobelák
Datum utkání: 10.9.2005
sestava: Chodura T. - Šiner J., Kubík Č., Podolský K., Adamec D. - Hostaš J., Drobeček J., Přibyl Z. Bobelák T. - Dragoun P., Eliáš M.