• Nastavení: ne

Referát k utkání 7. kola KP mužů

TJ Soběchleby - FK RUMBURK  2:1 (1:1)

Jak šly minuty:
2.min. akci domácích odvracel z brankové čáry Kubík, po chybě Adamce
5.min. gól Dragouna nebyl pro postavení mimo hru uznán !!
12.min. břevno domácích, po RK a chybě Chodury
13.min. rychlý protiútok našeho mužstva řešil včasným vyběhnutím brankář domácích
24.min. tečovanou střelu Přibyla z 18m vyrazil brankář na roh
28.min. další šanci domácích odvrátil Kubík z brankové čáry, opět po chybě Adamce
33.min. 1:0 domácí po chybě ve středu hřiště
34.min. střela Bobeláka míří mimo
35.min. střelu domácích z úhlu vyráží Chodura na roh
37.min. šance Dragouna končí po střele z 10m vysoko nad
40.min. 1:1 Přibyl po akci Adamec - Dragoun
42.min. šance domácích končí těsně vedle
47.min. střelu Přibyla vyráží brankář na roh
49.min. bombu Šinera vyráží brankář s námahou do pole
50.min. střelu Bedricha z úhlu vyráží brankář na roh
ŽK Hostaš, podražení
56.min. ŽK Dragoun, podražení
58.min. ŽK domácí, faul zezadu
59.min. TK Bobeláka vyráží brankář na roh
73.min. 2:1 domácí po chybě obrany a brankáře
76.min. ŽK Podolský, podražení
81.min. ČK po 2.ŽK Podolský, podražení
83.min. střelu Přibyla kryje brankář

Hodnocení trenéra FKR Jiřího Drobečka

V sobotu 17.9.05 sehrálo družstvo dospělých mistrovské utkání VIII.kola KP v Soběchlebech.

V utkání celků ze dna tabulky začali lépe domácí, byli hlavně v koncovce nebezpečnější, když 2x odvracelo naše mužstvo míč z brankové čáry, jednou skončil míč těsně vedle branky a jednou se odrazil od břevna. Naše mužstvo se snažilo kontrovat protiútoky, dalo i branku, ale pomezní rozhodčí odmával postavení mimo hru. Domácí se přece jen ujali vedení po chybě středu obrany - 1:0. My jsme kontrovali ještě do poločasu střelou PŘIBYLA na 1:1.

II.poločas začalo aktivněji naše mužstvo, zatlačilo soupeře na vlastní polovinu, snažilo se i o střelbu ze střední vzdálenosti, ale bohužel chybělo trochu štěstí při střelách Přibyla, Šinera nebo Bedricha. Domácí se pomalu dostávali do hry i díky verdiktům rozhodčího, který netrestal místy až agresivní zákroky domácích. Po jednom z dlouhých nákopů se domácí prosadili v koncovce a vstřelili vítěznou branku - 2:1. Naše mužstvo se snažilo ještě o vyrovnání, ale chybělo více klidu a důrazu v koncovce. Navíc byl v 81.min. vyloučen Podolský po 2.ŽK. Závěr utkání domácí za pomoci rozhodčího rozkouskovali a výsledek udrželi.

Před 50 diváky řídil nepřesně rozhodčí Starý z Litoměřic, který ukázal ŽK v poměru 1 - 3 a ČK Podolskému.

Branky FKR: Přibyl
Datum utkání: 17.9.2005
sestava: Chodura T. - Šiner J., Kubík Č., Podolský K., Adamec D. - Hostaš J., Bobelák T. Drobeček J., Bedrich V. /52.min. Eliáš M./ - Přibyl Z., Dragoun P.