• Nastavení: ne

Referát k utkání 8. kola KP mužů

FK RUMBURK - ČL Neštěmice  0:1 (0:1)

Jak šly minuty:
6.min. šance Eliáše na malém vápně končí střelou vysoko nad
9.min. 0:1 hosté po nedůsledném bránění, po standartní situaci
27.min. ŽK Přibyl - podražení
39.min. střela hostí z voleje, po chybě Šinera, Chodura kryje
43.min. rychlý protiútok hostí, střelu vyráží Chodura na roh
44.min. ŽK Eliáš - držení protihráče
45.min. ŽK hostí - podražení po odehrání míče
47.min. ČK hostí - po 2.ŽK - podražení
59.min. ŽK hostí - podražení po odehrání míče
63.min. ŽK hostí - kritika AR
65.min. ŽK hostí - podražení zezadu
66.min. individuální akce Drobečka končí střelou nad branku
69.min. střelu Přibyla z úhlu vyráží brankář
70.min. střelu hostí z 12m vyráží Chodura
74.min. střela Přibyla z 16m končí vedle branky
77.min. ŽK Kubík - podražení soupeře
79.min. individuální akce Dragouna končí střelou vedle branky
84.min. tvrdou střelu Hostaše vyráží brankář na roh
86.min. ŽK hostí - kritika AR
88.min. střelu hostí z 10m vyráží Chodura na roh
89.min. střelu Adamce z 16m pod břevno vyráží brankář na roh
94.min. ČK Eliáš - po 2.ŽK - podražení

Hodnocení trenéra FKR Jiřího Drobečka

V sobotu 24.9.05 sehrálo družstvo dospělých mistrovské utkání IX.kola KP s celkem Neštěmic, které v letošní sezóně sestoupili z divize.

Hosté nastoupili velice sebevědomě, ale první vyloženou příležitost mělo naše mužstvo Eliášem, který však z bezprostřední blízkosti vysoko přestřelil. Hosté naopak využili nedůslednosti v obraně a po standartní situaci vstřelili vedoucí, a jak se později ukázalo i vítěznou, branku - 0:1. Hosté poté působili fotbalověji, hlavně v koncovce, kde několikrát zahrozili, ale vstřelit branku se jim nepodařilo. My jsme drželi v poli s hosty krok, ale do koncovky se bohužel nedostali.

Začátek II. poločasu hostům nevyšel a po 2. ŽK musel obránce hostí předčasně pod sprchy. Naše mužstvo získalo převahu, místy až drtivou, ale chyběla finální přihrávka nebo větší důraz ke vstřelení tolik potřebné branky. Hosté se dostali do dvou nebezpečných brejkových situací, které vyřešil až brankář Chodura. Naopak šance Drobečka, Přibyla a Dragouna neměla patřičný efekt, střely Hostaše a Adamce zlikvidoval brankář hostí. V závěru utkání byl po nesmyslném faulu vyloučen po 2. ŽK Eliáš.

Před 140 diváky řídil rozhodčí Rak z Teplic, který ukázal ŽK v poměru 3-6 a ČK v poměru 1-1.