Nové stránky FK Rumburk: http://fkrumburk.wgz.cz
Dnes je 25. května 2018
Žhavé odkazy
Anketa
Pomůže "A" družstvu příchod nového trenéra?
Dosud jste nehlasoval/a.
Celkem 862 hlasů
Počítadlo
Počet návštěv od 16.12.2004:
Shlédnutí od 23.2.2003:
  • Počet shlédnutí: 671073
Shlédnutí za tento měsíc:
  • Počet shlédnutí: 1089
Vyhledat
Hledat výraz pomocí Jyxo.cz
Vaše nastavení
Schéma: standardní
Logo: PNG
Standardně zabalit:
  • Navigační menu: ne
  • Žhavé odkazy: ne
  • Anketu: ne
  • Počítadlo: ne
  • Vyhledávání: ne
    (do nového okna: ne)
  • Nastavení: ne

Referát k utkání 14. kola KP mužů

FK Brandov - FK RUMBURK  4:1 (2:0)

Referát

Zápas začal hrubou chybou obrany, kdy se nedohodl Podolský s Kernem, a ve 25. vteřině jsme prohrávali 1:0.

Ve 12. minutě jsme obdrželi druhý gól z rychlého protiútoku po našem rohu. V situaci 4 na 2 se Podolskému přes velkou snahu nepodařilo zabránit v odcentrování soupeři a zcela volný útočník mezi Kubíkem a Kernem pohodlně hlavou skóroval. Poté soupeř polevil a my jsme měli v 34. minutě šanci, kdy volný Drobeček pohotově z cca 16 m trefil bohužel jen do místa, kde stál domácí brankář.

Ve 2. poločase jsme pokračovali v aktivní hře. Ve 49. minutě si Kern výborně naběhl do křídelního prostoru a po cca 20-ti metrovém vedení míče zakončil z dobré pozice chabou střelou. V 54. minutě aktivní Drobeček prošel středem hřiště a z cca 20 m nastřelil břevno, odražený míč pak z 10 m špatně trefil Dragoun.

V 59. minutě využil nebráněného prostoru před bránou soupeře Eliáš a z 25 m nedal domácímu brankáři šanci a krásnou střelou snížil na 2:1. Poté se domácí začali obávat o výsledek a nemohli se dostat do tempa.

Bohužel po deseti minutách hrubě chyboval Podolský, když se snažil v tísni u postranní čáry obejít s míčem útočníka. Ten ho však připravil o míč a do otevřené obrany odcentroval na nabíhajícího spoluhráče, který hlavou skóroval.

V následující minutě domácí dokonali dílo, když Podolský vyvážel míč středem hřiště a nepřesně přihrál. Soupeř opět využll otevřené obrany a dal na konečných 4:1.

V závěru pak ještě dvakrát nebezpečně centroval Šiner, ale na výsledku se nic nezměnilo.

Hodnocení trenéra Ing. Josefa Hrdličky

Do utkání vstoupili někteří hráči nekoncentrovaně a výsledkem byl rychlý gól v naší síti. Mužstvo chtělo hrát i za nepříznivého stavu 2:0. Výsledkem snažení bylo snížení na 2:1. Bohužel zápas zlomily naše 2 fatální chyby ve druhém poločase v průběhu jedné minuty, které stanovily konečný krutý výsledek 4:1.

Řadě hráčů chybí vnitřní disciplina a zodpovědnost. To se projevuje jejich špatnou docházkou na tréninky a následně nedostatečnou herní jistotou, což má za následek nekvalitní hru v mistrovském utkání.

FK Brandov - FK RUMBURK  4:1 (2:0)
Branky FKR: Eliáš
Datum utkání: 5.11.2005
sestava: Štěpán - Adamec, Kubík, Podolský, Kern - Drobeček, Čuda - Hostaš /69. Šiner/, Dragoun, Škyta /46. Bobelák/ - Eliáš
Zkontroluj syntaxi zdrojového kódu!XHTML 1.0 Strict Správce stránek:
Čeněk Kubík, wDesign.cz - webdesign | ke kontaktu můžete využít tohoto formuláře