• Nastavení: ne

Referát k utkání 15. kola KP mužů

FK RUMBURK - FC Jiskra Modrá  0:0

Jak šly minuty:
1.min. hlavička Drobečka, po RK míří vysoko nad
5.min. střelu hostí z úhlu, po rychlém protiútoku, kryje Chodura
20.min. další střela hostí z úhlu končí mimo
29.min. střela Hostaše z 16m metrů končí, po chybě brankáře hostí, na tyči
38.min. ŽK hostí - podražení
43.min. ŽK hostí - nebezpečná hra
44.min. ŽK Dragoun - nesportovní chování
48.min. ŽK Kubík - držení
51.min. TK hostí z 22m končí nad brankou
58.min. samostatný únik Eliáše na branku hostí končí rohovým kopem
59.min. střelu hostí z 12m kryje bezpečně Chodura
61.min. ŽK hostí - držení
64.min. střela Drobečka z úhlu končí nad brankou
78.min. ČK hostí - faul bez míče
84.min. střela Škyty z 16m nad
89.min. závar v pokutovém území hostí řeší špatně Hostaš, obránce míč odkopává
91.min. střelu hostí z úhlu chytá Chodura
93.min. bomba Bobeláka z voleje končí těsně nad brankou

Hodnocení trenéra FKR Jiřího Drobečka

Ve středu 14.9.2005 sehrálo družstvo dospělých vložené mistrovské utkání XV.kola s celkem Modré, jemuž se zatím v soutěži vede obdobně jako našemu celku.

Naše mužstvo bohužel nepokračovalo v bojovném výkonu z předešlého utkání s Vilémovem, ale naopak přenechalo iniciativu soupeři, který lépe kombinoval a byl v útoku nebezpečnější, v koncovce nebyl též dost přesný ani důrazný. Nám chyběl pohyb, lepší kombinace - míče se jenom dlouze nakopávaly a hlavně bojovnost. Vždyť v útočné fázi jsme se nedokázali prosadit jeden na jednoho, zbytečně se zbavovali míčů na úkor přesnosti.

I začátek II.poločasu patřil hostím, ale postupem času se přece jen naše mužstvo začalo prosazovat ve středu hřiště a přebíralo režii zápasu do své moci. Do vyložené brankové příležitosti se však dostalo pouze po samostatném úniku Eliáše, bohužel brankář hostí jeho střelu vyrazil na rohový kop. Zoufalý tlak v závěru utkání již změnu skóre nepřinesl, hosté se ubránili a konečný výsledek jen potvrzuje střeleckou potenci našeho celku. Vždyť v 7-mi utkáních jsme vstřelili pohých 6 branek!

Před 100 diváky řídil nepřesně rozhodčí Prágl z Lovosic, který ukázal ŽK v poměru 2 - 3 a v závěru utkání vyloučil hostujícího hráče po faulu bez míče.