• Nastavení: ne

Referát k přátelskému utkání

FK Česká Lípa - FK RUMBURK  3:2 (2:2)

Jak šly minuty:
12.min. střela domácích z 20m končí na tyči naší branky
17.min. 0:1 PILKO L. střelou z 16m prostřelil brankáře, po přihrávce Michela
23.min. 1:1 domácí po chybě Winziga
28.min. Šiner z 15m nastřeluje břevno domácí branky
38.min. 1:2 DROBEČEK J. hlavou, po rohovém kopu Dragouna
42.min. 2:2 domácí po rychlém protiútoku a chybě obrany
62.min. Eliáš z 18m míří těsně nad
67.min. Škyta postupuje sám na branku, po uvolnění Markusem, nastřeluje brankáře
69.min. dvojice Michel - Eliáš unikají sami na branku, Michel nepřesně přihrává
73.min. Škyta z 10m nastřeluje břevno domácí branky
75.min. 3:2 domácí po chybě Šinera, kdy reklamoval ruku a přestal hrát

Hodnocení trenéra FKR Jiřího Drobečka

V sobotu 30.7.2005 sehrálo družstvo dospělých poslední přípravné utkání na hřišti exdivizního celku v České Lípě.

Domácí celek po sestupu z divize do KP též přebudovává mužstvo. Začátek se mu vyvedl lépe, působil sehranějším dojmem, ale v koncovce se dokázalo prosadit dříve naše mužstvo, když PILKO z 16 m prostřelil brankáře domácích 0:1. V zápětí však po chybě ve středu hřiště a nešťastném zranění Winziga, domácí unikli a vyrovnali na 1:1. V této době již přebíralo iniciativu naše mužstvo a po rohovém kopu DROBEČEK hlavou vstřelil vedoucí branku 1:2. Před přestávkou opět udeřili domácí a z rychlého protiútoku, po chybě obrany, vyrovnali na 2:2.

II.poločas se odehrával pod taktovkou našeho celku, ale prosadit se v koncovce bylo nad naše schopnosti - 2x Škyta, Eliáš, Michel, Dragoun. A tak přišel trest v podobě gólu, po reklamaci ruky útočníka domácích, kterou rozhodčí neodpískal, 3:2.

Před 50 diváky řídil nepřesně rozhodčí Popelák ze Stráže p.R.

Branky FKR: Pilko L., Drobeček J.
Datum utkání: 30.7.2005
sestava: Kebort S. - Hostaš J. /58.min.Škyta J./, Adamec D. /7.min.Podolský K./, Winzig /14.min. Kessler M./, Kern - Šiner J., Drobeček J., Dragoun P., Pilko L. /46.min.Markus M./ - Eliáš M. /70.min.Bedrich/, Michel O.