• Nastavení: ne

Referát k přátelskému utkání

Spartak Jiříkov - FK RUMBURK  2:4 (1:1)

Jak šly minuty:
14.min. 1:0 domácí po hrubé chybě Keborta
30.min. 1:1 DROBEČEK J. dorazil z 5m přihrávku Chodorky
47.min. 1:2 ELIÁŠ M. dorazil z 1m přihrávku Škyty
51.min. 1:3 ŠKYTA J. střelou z 16m po uličce Dragouna
66.min. 2:3 domácí po chybě dvojice Dragoun - Kubík
88.min. 2:4 MORAVEC J. skluzem dorazil střelu Adamce

Hodnocení trenéra FKR Jiřího Drobečka

Ve středu 17.8.2005 sehrálo družstvo dospělých přípravné utkání v Jiříkově.

I.poločas probíhal v jasné režii našeho celku, který dobře kombinoval, vytvářel si šance, ale jako již tradičně, proměnit i ty nejvyloženější je pro nás problém. Navíc opět přišla hrubá chyba brankáře Keborta, kdy neudržel centrovaný míč a domácí se pohodlně dostali do vedení 1:0. Ve 30.min. se přece jen naše mužstvo prosadilo a DROBEČEK J. vyrovnal na 1:1. Další šance zůstaly nevyužity, a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu.

I začátek II.poločasu patřil našemu celku a nejprve ELIÁŠ M. a poté ŠKYTA J. upravili na 1:3. Pak však nepochopitelně hráči přestali běhat, vázla kombinace, začalo se sólovat a opět slabinou byla koncovka, kdy si hráči dávali přednost, aby finální koncovku sami nezkazili. Domácí toho využili a vytvořili si několik příležitostí, z nichž jednu korunovali brankou 2:3. V závěru se přece jen podařilo našemu celku upravit na konečných 2:4, kdy Adamec unikl, obstřelil brankáře a dobíhající MORAVEC J. ve skluzu dorazil míč do sítě.