Nové stránky FK Rumburk: http://fkrumburk.wgz.cz
Dnes je 25. května 2018
Žhavé odkazy
Anketa
Pomůže "A" družstvu příchod nového trenéra?
Dosud jste nehlasoval/a.
Celkem 862 hlasů
Počítadlo
Počet návštěv od 16.12.2004:
Shlédnutí od 23.2.2003:
 • Počet shlédnutí: 671075
Shlédnutí za tento měsíc:
 • Počet shlédnutí: 1091
Vyhledat
Hledat výraz pomocí Jyxo.cz
Vaše nastavení
Schéma: standardní
Logo: PNG
Standardně zabalit:
 • Navigační menu: ne
 • Žhavé odkazy: ne
 • Anketu: ne
 • Počítadlo: ne
 • Vyhledávání: ne
  (do nového okna: ne)
 • Nastavení: ne

Archiv novinek

4.8.2004  Aktualizace soupisek
Nová sezóna začíná už tento víkend a tak Vám přinášíme po dlouhé době aktuální soupisky družstev mužů, dorostu a žáků.
2.8.2004  Hodnocení letní přípravy mužů
Trenér mužů Zdeněk Heinzel nám zhodnotil přípravu a shrnul letní změny v hráčském kádru. Přečíst si můžete zde.
27.7.2004  Rozlosování podzimu
Můžete si prohlédnout rozlosování mužů, dorostu a starších žáků.
15.7.2004  Fotografie mužů ze zápasů
Jako vzpomínku na postup mužů z I.A třídy zveřejňujeme fotografie mužů ze zápasů ve Straškově-Vodochodech a z domácího klání proti Obalexu Jílové.
15.7.2004  Výsledky staré ankety
Výsledky staré ankety s otázkou "Jste spokojeni s úrovní zápasů "A" družstva?", ve které zanechalo svůj názor celkem 89 lidí, vypadají následovně:
 • Naprosto - 24 hlasů, 27%
 • S mýrnými výhradami - 23 hlasů, 26%
 • Ujde to - 16 hlasů, 18%
 • Hrůza - 26 hlasů, 29%
Děkujeme za Vaše hlasy!
6.6.2004  Fotbalová horečka v Rumburku sílí - slavil se postup mužů i starších žáků
Martin Charvát v klubových barváchNa předposlednímu utkání mužů s Obalexem Jílové se vzorně připravil sekretář klubu a náhradní brankář "A" družstva Martin Charvát. Nyní již zbývá doufat, že takto bude reprezentovat náš klub i nadále:-)

Neslavil se jen postup mužů do krajského přeboru po dlouhých 16-ti letech, ale i starší žáci se radovali z postupu do krajského přeboru, a to dokonce po 20-ti letech. Těm za to pogratuloval mimojiné i starosta města Ing. Jaroslav Sykáček. Skupinová fotografie starších žáků se nachází v jejich soupisce.
6.6.2004  Rozhovor se Zdeňkem Heinzelem
U příležitosti již jistého postupu mužů do krajského přeboru se nám podařilo vyzpovídat jejich hlavního trenéra Zdeňka Heinzela. Zde si můžete přečíst rozhovor.
2.6.2004  Hodnocení mistrovského utkání mužů
Můžete si přečíst referát od trenéra Zdeňka Heinzela z utkání s posledním týmem I.A třídy, Sokolem Straškov-Vodochody.
30.5.2004  Postup mužů do krajského přeboru!
Petr Pilko bez vlasů25.kolo I.A třídy rozhodlo o vítězi soutěže, kterým se stalo naše "A" družstvo. Na základě sobotních výsledků našich soupeřů je již jasné, že postup do krajského přeboru nám již nemůže uniknout. To nejhůře odnesl manažer "A" družstva Petr Pilko ostříháním své dříve bohaté kštice (sázka:-)
Stav na čele I.A třídy po 25. kole (24. hraném)
1. FK Mühl Rumburk 56 bodů
2. Sokol Milešov 46
3. Obalex Jílové 46
4. Sokol Pokratice 45
5. Jiskra Velké Březno 43
22.4.2004  Chyby na našich stránkách
Chyby v zobrazování našich stránek v některých prohlížečích by již měly být opraveny.
23.2.2004  Rumburk opět porazil Vilémov
V hodnocení průběhu zimní přípravy mužů od trenéra Zdeňka Heinzela přibylo utkání ze soboty 21.2., kdy naše "A" družstvo nastoupilo na Zimním turnaji v Novém Boru proti Vilémovu, kterému se ani tentokrát nepodařilo vyhrát derby (i přes údajně slíbenou finanční prémii pro hráče za vítezství) a tak i nadále trvá několikazápasová šňůra neporazitelnosti našich mužů s o soutěž výšše hrajícím soupeřem.
13.2.2004  Zimní posily mužů
Přes zimu naše "A" družstvo posíli:
 • Jindřich Vladimír - naposled působil v třetiligových Karlových Varech, předtím ve Slovanu Varnsdorf
 • Bílý Petr - zatím je u nás pouze na zkoušce, o jeho přestupu se rozhodne zhruba do měsíce; začínal v Polabanu Nymburk a poté pokračoval ve Spartě Praha, AFK Kolín, SK Poděbrady, ZOM Nymburk, Nový Bor, Skalice, Česká Lípa a naposledy působil opět v Novém Boru
Navíc se v zimní přípravě testují nadějní hráči z dorostu Dinh, Antoš a Škyta a z varnsdorfského dorostu Pilko Lukáš a Markus. Všechny tyto změny se samozřejmě projevily na soupisce mužů.
19.1.2004  Doplněné výsledky, referáty a sponzoři
V sekci výsledků jsou doplněny výsledky z posledních tří týdnů a výsledky mužů z podzimní části I.A třídy. V sekci I.A třída se již nacházejí referáty ke všem utkání z podzimu, i když k těm doplněným pouze ve formátu doc (Word). Dále byli doplněni sponzoři, kterých pár přibylo. Od tohoto týdne by se již měli na našich stránkách pravidelně objevovat jak programy, tak výsledky. Výsledky dorostu a starších žáku se budeme snažit co nejdříve doplnit.
16.1.2004  Stránky FKR opět aktivní!!!
Po téměr půlce roku, kdy se o stránky nikdo nestaral, nastává změna! Stránky poběží jako dříve. Jako první byly doplněny tabulky jednotlivých oddílů, následovat by měl zanedlouho plán zimní přípravy a soupisky. Programy a výsledky budou uváděny jako dříve každý týden. Doufáme, že budete s provozem našich stránek dostatečně spokojeni.
18.7.2003  Nová anketní otázka a výsledky staré ankety
Vyhlašujeme novou anketní otázku, kterou můžete najít v levém panelu. Výsledky staré ankety s otázkou "Které družstvo FKR bylo v minulé sezóně nejúspěšnější?", ve které zanechalo svůj názor celkem 119 jedinců. Zde jsou výsledky:
 • Muži - 29 hlasů, 24%
 • Dorost - 29 hlasů, 24%
 • Starší žáci - 9 hlasů, 8%
 • Mladší žáci - 34 hlasů, 29%
 • Elévové - 11 hlasů, 9%
 • Přípravka - 7 hlasů, 6%
Děkujeme za Vaše hlasy!
7.6.2003  Rozlosování na příští sezónu
V sekcích Programy a Výsledky si můžete prohlédnout rozlosování mužů, dorostu a starších žáků na příští sezónu.
27.6.2003  Hodnocení uplynulé sezóny
V sekci I.A třída si můžete přečíst rozhovor s trenérem mužů Zdeňkem Heinzelem, který v něm hodnotí uplynulou sezónu a nakousl v něm i přípravu na nadcházející ročník.
24.6.2003  Referát k mistrovskému utkání
Přidán referát k mistrovskému utkání 26. kola I.A třídy mužů, kdy naše "A" mužstvo hrálo na půdě Sokolu Pokratice.
13.6.2003  Historický úspěch našeho družstva
Ve středu 11.6.2003 jsme ve finále Severočeského poháru ČMFS hraného v Braňanech porazili vysoce favorizovaný tým SK Havran Kryry 2:1 v prodloužení. Bližší informace se můžete dozvědět v referátu z tohoto utkání nebo ve vyfotografovaném novinovém článku z MF Dnes.
13.6.2003  Fotografie mužů
V soupisce mužů jsou konečně doplněny fotografie hráčů našeho "A" družstva a navíc skupinové fotografie s vyhranými poháry z finálového utkání Severočeského poháru ČMFS.
13.6.2003  Doplněny starší referáty
Přídány starší referáty z utkání 23. kola I.A třídy mužů proti Sokolu České Kopisty a z 24. kola proti FK Janda Ludvíkovice.
13.6.2003  Nová anketní otázka a výsledky staré ankety
Vyhlašujeme novou anketní otázku, kterou můžete najít v levém panelu. Výsledky staré ankety s otázkou "Věříte ještě v postup v této sezóně?", ve které zanechalo svůj názor celkem 64 jedinců. Zde jsou výsledky:
 • Pevně v to věřím - 15 hlasů, 23%
 • Spíš ano - 7 hlasů, 11%
 • Spíš ne - 21 hlasů, 33%
 • Už je pozdě - 21 hlasů, 33%
Děkujeme za Vaše hlasy!
29.5.2003  FKR ve finále oblastního poháru!
Zveme všechny naše příznivce na finálové utkání Severočeského poháru ČMFS, které se uskuteční 11.6. na hřišti v Braňanech a naším soupeřem bude družstvo SK Havran Kryry, vedoucí tým krajského přeboru. Odjezd autobusu z Rumburku ve 13:00h.
19.5.2003  Fotky v sekci soupisek
V soupisce starších žáků, dorostu a mužů máte nyní na výběr ze dvou variant zobrazení - s fotkami hráčů a vedení družstva a bez nich. V soupisce dorostu je již seznam fotek téměř kompletní, u mužů mají své portréty pořízeno jen vedení družstva. Navíc upozornějeme na uvedení skupinových fotek starších žáků a dorostu, které byly pořízeny dne 18.5.2003, kdy tyto naše dva celky hráli v Březinách.
5.5.2003  Upozornění na mimořádné akce FK MÜHL Rumburk
Chěli by jsme upozornit a srdečně pozvat touto cestou všechny příznivce rumburského fotbalu na nabitý program ve čtvrtek 8.5.
8:00h  Nohejbalový turnaj 10-ti družstev
Poznámka: předpokládaný konec kolem 14:00h

10:00h  FK MÜHL Rumburk - SK Frantschach Štětí
I.A třída starších žáků, předehrávka 26. kola

14:00h  Stará garda FKR - Výběr podnikatelů
Poznámka: za výber podnikatelů nastoupí Lexa (Slovan Liberec), Řízek a Fousek (oba FK Teplice)

17:00h  FK MÜHL Rumburk - STAP/TRATEC Vilémov
Čtvrtfinále poháru ČMFS mužů
23.4.2003  Kniha hostů
Dnes byla provedena změna v názvu bývalé Diskuze na Knihu hostů (guestbook). Toto pojmenování lépe vystihuje podstatu podstránky. Všechny vzkazy zůstali zachovány.
16.4.2003  Vyhledávání na našich stránkách
V levém panelu se nově vyskytuje nabídka Vyhledat, pomocí které si můžete nechat najít Vámi hledaný výraz na našich stránkách prostřednictvím služby Google. Chování vyhledávání si můžete určit klasicky v Nastavení.
23.2.2003  Nový design
Dnešním dnem Vám představujeme nový design našich webových stránek. Největší změnou je jinak řešená navigace, kde staré vysouvací menu nahradilo menu řešené přes navigační proužek pod logem a levý panel. Nyní si také můžete naše stránky aspoň částečně nastavit tak, aby Vám co nejvíce vyhovovali. V levém panelu přibyla okénka Žhavé odkazy a Vaše nastavení. V prvním z nich se nalézají nejdůležitější a nejvyhledávanější odkazy. Ve Vašem nastavení je seznam nastavení, podle kterého se budou stránky ve Vašem prohlížeči chovat. Toto nastavení lze samozřejmě také měnit. Je také třeba podotknout, že stránky jsou vytvořeny mnohem modernějším kódem, jehož základem jsou standardy XHTML 1.0 a CSS 2.0. Tetno pokrok by ale zároveň mohl dělat problémy některým starším prohlížečům, pokud se tak stane právě Vám, ozvěte se mi prosím na mail cea@email.cz. Doufáme, že se Vám naše stránky nyní budou líbit alespoň tak, jako v jejich bývalé podobě, kterou si mimochodem můžete stále prohlížet a to na adrese http://fkrumburk.wz.cz/old/. Své další návrhy či podněty a nebo jen pocity na změnu můžete poslat mailem a nebo zanechat v diskuzi.
23.2.2003  Nová anketní otázka a výsledky staré ankety
Dnes vyhlašujeme novou anketní otázku "Věříte ještě v postup v této sezóně", kde můžete vyjádřit svůj názor. Títmo také skončila anketa s otázkou "Prospěje "A" mužstvu změna trenéra?", ve které zanechalo svůj názor celkem 29 jedinců. Zde jsou výsledky:
 • Nepochybně ano - 15 hlasů, 52%
 • Nejspíš ano - 9 hlasů, 31%
 • Je to jedno - 0 hlasů, 0%
 • Ne - 5 hlasů, 17%
Děkujeme za Vaše hlasy!
3.2.2003  Rozlosování jarní části sezóny 2002/2003
Do sekce programů bylo přidáno rozlosování pro jarní část sezóny 2002/2003, prohlédnout si ho můžete také kliknutím zde. Dále ve výsledcích mužů, dorostu a starších žáků přibyl program na jaro.
17.1.2003  Hrát budou muži místo dorostu
Pro nedostačující počet dorostenců účastnících se tréninkových jednotek bylo rozhodnuto, že v nedělním utkání 2. kola Zimního turnaje v Novém Boru hraném na umělé trávě, kdy nás čeká TJ Heřmanice, nastoupí místo původně plánovaného dorostu družstvo mužů.
4.1.2003  Zahájení zimní přípravy mužů a změny v kádru
V neděli 5.1.2003 zahajuje mužstvo mužů zimní přípravu fyzickými testy v tělocvičně školy U Nemocnice od 17:00h. Změny v kádru mužů si můžete prohlédnout na soupisce.
25.12.2002  Rozhovor s novým trenérem a plán přípravy mužů
Zde si můžete přečíst rozhovor s novým trenérem mužů Zdeňkem Heinzelem (nachází se v sekci I.A třída) a tady plán přípravy mužů (nachází se v sekci Programy). Později budou přidány i plány ostatních družstev.
25.12.2002  Rozloučení s rokem 2002
Srdečně Vás zveme na rozloučení se starým rokem, které proběhne v rámci halového turnaje konaného 28.12.2002 za účasti mužtev mužů, dorostu, staré gardy a dalších. Z tohoto důvodu nebude uskutečněno tradiční utkání mužů a staré gardy na venkovním hřišti. Věříme, že se v hojném počtu dostavíte.
23.12.2002  Zásadní změny u družstva mužů
Včera vedení klubu oficiálně oznámilo, že dosavadního trenéra družstva mužů Jaroslava Červinku vystřídá Zdeněk Heinzel a zároveň dosavadní vedoucí týmu Janu Červinkovou vystřídá Lenka Haureljuková. Zdeněk Heinzel dosud působil v České Kamenici. Asistent trenéra František Dužár ve své funkci zůstává. Svůj názor na tuto změnu můžete dát najevo buď prostřednictvím nové ankety a nebo v diskuzi.
8.12.2002  Tabulka dorostu
V sekci statistik si můžete prohlédnout tabulku I.A třídy dorostu po podzimní části soutěže, ve které se naše družstvo nachází na první příčce. Zahrnuty v ní jsou i poslední dohrávky. Otevřít jí můžete také kliknutím zde.
1.12.2002  Stránky už jsou v pořádku
Problém s daty na serveru Webzdarma.cz by už měl být vyřešen a snad již bude vše v pořádku.
27.11.2002  Nepřístupnost našich stránek
Snad již od soboty se na serveru Webzdarma.cz provádí obnova dat z diskových polí a tak naše stránky nefungovali až do dneška. Jelikož jsme přišli o všechny data nahrané na serveru, začíná naše anketa od začátku. Brzy však uvedeme novou anketní otázku. Možná existují i nějaké další nedostatky. Omluvte prosím tento dlouhodobější výpadek.
20.11.2002  Dorost první v I.A třídě
V tabulce z 13. kola I.A třídy dorostu se vlivem prvního klopítnutí doposud suveréního TJ Chlumce, který prohrál s FK Dolní Poustevnou, dostalo náše dorostenecké družstvo na první místo s náskokem tří bodů. Chlumec má odehráno o zápas méně a má lepší skóre, ale o to zajímavější bude zápas druhého kola jarní části, kdy budeme hostit na naší půdě právě TJ Chlumec.
17.11.2002  Přeložená utkání
Konečně jsou známy termíny konání utkání, které se minulý víkend nemohly hrát pro nezpůsobile terény. Starší žáci odehrají zápas na domácí půdě proti Spartaku Jiříkov tuto sobotu od 11:30h. Utkání mužů v Trmicích se bude hrát v sobotu 23.11 od 10:30h a zápas dorostu doma proti Spartaku Tisá v neděli od 10:00h.
11.11.2002  Víkend bez fotbalu
Tetno víkend se bohužel nemohl odehrát ani jeden zápas rumburského klubu kvůli nepřízni počasí. Na domácí půdě se tedy nekonalo utkání starších žáků ani dorostu, navíc i Trmické hřiště nebylo způsobilé na zápas mužů. O náhradních termínech se budeme snažit informovat co nejdříve.
11.11.2002  Kde je kritika?
Jelikož se v naší anketě objevilo poměrně dost "záporných" hlasů, žádám všechny, kterým se na našich stránkách cokoliv nelíbí nebo chybí, aby to dali vědět buď v diskuzi a nebo prostřednictvím mailu (cea@email.cz).
7.11.2002  Probémy s našemi stránkami
Na našich stránkách se dnes a možná i několik předchozích dní objevovaly poměrně závažné chyby, které způsobovali špatné zobrazení všech stránek na našem webu. Za to se Vám omlouváme a doufáme, že se takovéto problémy již nebudou opakovat. Navíc dlouhodobější problémy s našim počítadlem způsobily to, že se na několik dní nebude objevovat v levém panelu.
24.9.2002  Přeložená utkání
Oznamujeme Vám, že bylo přeloženo utkání 1. kola I.A třídy dorostu FK MÜHL Rumburk – FK Schoeller Křešice na pondělí 28.10.2002 v 10:30h (státní svátek). Dále utkání 2. kola okresního poháru starších žáků SK Velký Šenov - FK MÜHL Rumbruk na 9.10.2002 v 16:10h.
12.9.2002  Návrat Pavla Dragouna
Z důvodu nedostatku hráčů v družstvu mužů se uskutečňuje návrat Pavla Dragouna z hostování v TJ Krásná Lípa. Naše řady by měl posílit již v mistrovském utkání 4. kola I.A třídy proti SK Sokol Brozany.
28.8.2002  Novinky na našem webu
Ode dneška si můžete všimnout, že informace o klubu na levém panelu nahradil "výpis ze sekcí". Tato služba vypíše všechny soubory z dané sekce a tak dává k dispozici archivované věci z jednotlivých sekcí, které již nejsou v základním menu a zároveň umožňuje prohlížet naše stránky majitelům jiných internetových prohlížečů než je Internet Explorer.
21.8.2002  Valná hromada
Valná hromada se uskuteční 21.8.2002 od 18:00h v restauraci Vlčí Hora, odjezd autobusu bude od Domu kultury v 17:30h. Zúčastní se všichni členové FK starší 18-ti let, účast nutná vzhledem k volbám výboru!!!
8.6.2002   Muži postupují do I.A třídy z prvního místa!
Dnešním utkáním mužů s TJ Mojžíř, které naši fotbalisti vyhráli 1:0, rozhodlo o tom, že FK MÜHL Rumburk postupuje do I.A třídy z prvního místa! Doufáme, že to s námi oslavíte za týden v sobotu při prestižním zápase s SK Platonem Šluknov, což bude poslední zápas mužů v domácím prostředí v této sezóně.
6.5.2002   Letní soustředění mládeže
Tady si můžete stáhnout kompletní přihlášku na Letní soustředění mládeže ve Sloupu v Čechách konané v termínu od 7.8. do 19.8.2002.
1.4.2002   Posily v kádru dorostu
Těsně před prvním jarním mistrvském utkáním se podařilo získat na hostování čtyři hráče ze Slovanu Varnsdorf a jednoho ze Spartaku Mikulášovice. Jmenovitě ze Slovanu Kozma, Ludwig, Dvořák a Buben, ze Spartaku Šimek. Věříme, že tito hráči budou pro družstvo dorostu přínosem.
8.2.2002   Zábava FK MÜHL Rumburk
V pátek 8.2.2002 od 20:00h se koná zábava FK MÜHL Rumburk v restauraci Dymník. Srdečně zveme všechny přátele a příznivce rumburské kopané.
3.2.2002   Diskuze, anketa a textové počítadlo
Dnešním dnem je nově na našich webových stránkách zavedena anketa a nové počítadlo shlédnutých stránek na levém panelu. Nový typ počítadla by měl zkrátit dobu načítání. Zároveň Vás prosíme, aby jste své aktuální připomínky a návrhy na činnost nebo zlepšení činnosti klubu uváděli v nové diskuzi. Nebylo by na škodu v diskuzi uvádět i kritické připomínky jak k výkonům jednotlivých hráčů, družstev i provozu webových stránek. Upozorňujeme, že slovo diskuze je odvozeno od slova diskutovat, ne pouze připomínkovat!
28.1.2002   Stáhnutí znaku FK
V sekci Klub je možnost stáhnutí znaku FK MÜHL Rubmurk. Toto je na základě častých žádostí našich příznivců.
18.1.2002   Staronový asistent dorostu
Od 18.1.2002 se k družstvu dorostu vrátil na post asistenta trenéra pan Břetislav Kubín. Doufáme, že jeho spolupráce s trenérem panem Drobečkem přinese ovoce a kýžené výsledky dorostu v jarní části soutěže.
16.1.2002   Nový design
Tak už je to tady! Slíbený nový design! Líbí se Vám? Pokud máte připomínky, prosíme, aby jste je psali v nové podsekci Napište nám! (klikněte sem).
13.1.2002   Internetové stránky FK budou brzy v novém hávu
Již brzy se celkově změní design našich stránek, jak po grafické tak i tématické stránce. Tato změna nastane nejdéle do týdne a doufáme, že budete mile překvapeni.
10.1.2002   Nový brankář v kádru dorostu i mužů
Do 30.6.2002 jsme získali na hostování z FK Teplice bývalého jiříkovského brankáře Tomáše Bednáře, který nám vypomůže jak v dorostu tak i v družstvu mužů. Věříme, že toto hostování pozvedne zejména výkony dorostenecké kategorie.
9.1.2002   Kontakt na webmastera
Chcete-li nám sdělit Vaše připomínky nebo názory k internetovým stránkám, oddílu i jeho činnosti, pište prosím na e-mail: cea@email.cz (máte-li nainstalováného poštovního klienta, stačí kliknout na výše uvedenou adresu)
7.1.2002   Zpráva pro členy výboru
Nejbližší schůze výboru FK se koná v pondělí 7.1.2002 od 18:30h v restauraci u Vodičků.
31.12.2001   Trénink žáků
V pondělí 31.12.2001 se koná trénink obou žákovských družstev ("A" i "B") na škvárovém hřišti. Začátek v 10:00h, účast všech hráčů obou mužstev je nutná!
29.12.2001   Utkání staré gardy proti "A" mužstvu mužů
V sobotu 29.12.2001 ve 14:00h se utká stará garda s "A" mužstvem mužů. Toto utkání bude symbolickým ukončením roku 2001. Srdečně zveme všechny příznivce naší kopané.
30.11.2001   Valná hromada FK
V pátek 30.11.2001 od 18:00h se koná valná hromada v Restauraci na parkovišti TIR. Odjezd z náměstí v 17:45h autobusem, doprava zpět z valné hromady taktéž zajištěna. Vedoucí všech družstev si připraví zhodnocení podzimní části soutěže.
23.11.2001   Valná hromada FK odložena
Valná hromada, která se měla uskutečnit v pátek 23.11.2001 od 18:00h se z technických důvodů nekonala. Nový termín bude včas oznámen. Všem pozvaným se tímto omlouváme.
23.11.2001   Valná hromada FK
V pátek 23.11.2001 od 18:00h se koná valná hromada v Restauraci na parkovišti TIR. Odjezd z náměstí v 17:45h. Vedoucí všech družstev připraví zhodnocení podzimní části soutěže.
28.10.2001   Konečně jsme i na Internetu
Dnešním dnem zahájil náš klub svou činnost na internetových stránkách pod adresou www.fkrumburk.wz.cz. Tento provoz je prozatím zkušební, proto prosím Vás omluvte případné chyby a nedostatky. O případných změnách budeme urychleně informovat. Doufáme, že tyto stránky alespoň trochu pomohou ve zviditelnění našeho klubu a zejména pak jeho činnosti.
26.10.2001   Další hráč do družstva dorostu
V pátek 26.10. se podařilo získat ze Slovanu Varnsdorf na přestup do konce letošního roku hráče Jana Ratuského pro dorostenecké družstvo. Tento hráč hostoval doposud v druholigovém Junioru Děčín a je schopen hrát téměř na všech postech. Doufáme, že družstvo dorostu vhodně doplní a pomůže mu k lepším výkonům.
22.10.2001   FK má vlastní autobus!!!
FK MÜHL Rumburk již vlastní svůj autobus Karosa LC 735.20, který jako první vyzkoušeli hráči starších žáků a dorostu, kteří zajížděli ke svým zápasům do Stráže nad Nisou respektive Pavlovic. Současně tím vítáme do našich řad řidiče autobusu pana Pavlíka.
Zkontroluj syntaxi zdrojového kódu!XHTML 1.0 Strict Správce stránek:
Čeněk Kubík, wDesign.cz - webdesign | ke kontaktu můžete využít tohoto formuláře